Zestawy baterii łazienkowych

Niezwykle nowoczesna bateria łazienkowaDobranie baterii łazienkowych nie jest proste, szczególnie w sytuacji, gdy chce się aby wszystkie były z tego samego fasonu, modelu. Dlatego, jeśli chce się mieć baterie z jednej serii, z identycznymi wykończeniami, to warto zakupić cały komplet. Zestaw baterii łazienkowych można spotkać w różnej kombinacji. Najpowszechniejszym zestawem jest bateria umywalkowa, bateria wannowa, zestaw prysznicowy.

Inną znaną kompozycją może być: bateria wannowa, bateria prysznicowa, bateria bidetowa, bateria umywalkowa. Wybór odpowiedniego kompletu zależy głównie od tego jakie baterie są nam potrzebne. Kupując zestaw warto zwrócić uwagę na producenta, od którego pochodzi dany produkt, jak również na materiał z jakiego jest wykonany. Kupując zestaw najczęściej jest możliwość wyboru koloru elementów zdobniczych- srebrne, bądź też złote. Oczywiście można także wybrać rodzaj baterii tzn. czy ma być ona stojąca, czy ścienna. Oferowane przez sprzedawców są również różne kształty. Wszystko zależy od tego, jaki lepiej będzie współgrał z całością.
Najczęściej producenci mają w sprzedaży baterie z tego samego modelu, ale o różnych wymiarach, dzięki czemu łatwiej je dopasować do naszej wanny, prysznica, umywalki. Wszystko oczywiście zależy od preferencji nabywcy.

 

POLECANE:

Baterie łazienkowe - gotowe zestawyZestawy baterii łazienkowych

Gotowe zestawy baterii do łazienki to praktyczne rozwiązanie, które pozwala nam zaoszczędzić czas potrzebny na dobieranie poszczególnych elementów. Mamy też gwarancję, że baterie z takiego zestawu pasują do siebie pod względem designu.

 

 

Nowoczesna bateria umywalkowaBaterie umywalkowe

Z racji tego, że umywalka jest na wyposażeniu niemal każdej łazienki to jest to jeden z podstawowych typów baterii łazienkowych. Są one zróżnicowane pod względem stylu i zastosowanych dodatkowych technologii, które wpływają np. na ilość zużywanej wody.

 

 

Zobacz dostępne w ofercie baterie prysznicowe natynkoweBaterie prysznicowe natynkowe

Szczególnie w małych łazienkach prysznic jest podstawowym elementem wyposażenia. Można się zatem domyślać, że jego rola jest tak samo istotna jak wspomnianych wcześniej baterii umywalkowych.

 

 

Baterie wannowe - typ natynkowyBaterie wannowe natynkowe

Każdy kto posiada wannę przyzna, że równie ważna jak ona jest odpowiednia bateria wannowa. Źle dobrana może nie tylko zniweczyć nasze starania zapewnienia w łazience odpowiedniego stylu ale też nie zapewnić odpowiedniej funkcjonalności.