Zamiast armatury wybierz stelaż retro!

globo-stelaz-pod-umywalke-pa0063x

W łazience retro dużą rolę w wystroju odgrywają szczegóły, więc jeśli wybraliście już idealną armaturę w stylu retro, warto zastanowić się gdzie i w jaki sposób ulokujecie swoją umywalkę retro.

Pod umywalkę można wykorzystać stolik lub stelaż. Jeśli wybierzecie tę drugą opcję, warto przyjrzeć się ofercie firmy Globo, która w serii Globo Paestum przedstawiła co prawda obie opcje zaprezentowania naszej umywalki w łazience retro, lecz skupia się głównie na stelażu pod umywalkę.

Stelaże pod umywalki Globo Paestum zachwycają wzornictwem i wykończeniem na najwyższym poziomie. Warto zwrócić uwagę na stelaże z nóżkami np. model Globo Paestum stelaż pod umywalkę PATC28, który jest misternie zdobiony, dodatkowo wyposażony w reling na ręcznik – czego chcieć więcej wyposażając swoją łazienkę retro? W kolekcji Globo Paestum znajdują się konsole pod umywalki na nóżkach i wiszące, w kilku rodzajach wykończenia, więc jest w czym wybierać. Przyjrzyjcie się Globo Paestum, warto!

POLECANE:

globo-stelaz-pod-umywalke-patc28-1 Globo Paestum Stelaż pod umywalkę PATC28

Stelaż stojący na dwóch zdobionych nóżkach, zaopatrzony w półkę i reling. Wybierając stelaż Globo Paestum warto obejrzeć umywalki retro.

globo-stelaz-pod-umywalke-pa0562xGlobo Paestum Umywalka wisząca ze stelażem PA0562X

Delikatne zaokrąglone linie i charakterystyczna, doskonała biel sprawiają, że ciężko zapomnieć umywalki Globo Paestum. Seria ta jest idealna do wyposażenia wnętrza łazienki retro.

globo-stelaz-pod-umywalke-pa0063xGlobo Paestum Umywalka wisząca z relingiem, półką i nogami PA0562X

Wśród stelaży do umywalek Globo Paestum można znaleźć modele stojące i wiszące, zawsze delikatnie zdobione.