Umywalka decyduje o armaturze łazienkowej!

Keramag Citterio Umywalka 123555Wyborowi perfekcyjnej baterii umywalkowej zawsze towarzyszy myśl o umywalce. Po co nam bateria do umywalki, gdy nie posiadamy umywalki? No właśnie! Projektowanie łazienki zaczyna się zwykle od myśli jaką umywalkę, miskę WC czy bidet wybrać, myślimy czy wanna zmieści się w naszym metrażu czy będziemy mogli pozwolić sobie jedynie na prysznic, a o baterii umywalkowej przypominamy sobie dopiero wtedy, gdy znajdziemy naszą wymarzoną ceramikę. Umywalki Geberit Citterio mogą wprowadzić nas w pewną konsternację – jakiej baterii chcemy? W umywalkach Geberit Citterio możemy zamontować baterię stojąca, lecz dotyczy to jedynie modeli o formie prostokątnej, a jeśli chcielibyśmy baterię ścienną? Pozostaje nam jedynie owalna umywalka nablatowa Geberit Citterio i jak tu wybierać baterie przed decyzją o zakupie umywalki? Kształt ceramiki również ma wpływ na dobór baterii, gdyż prostokątne formy umywalek Geberit Citterio niejako wymuszają zakup armatury o ostrych krawędziach, tak samo sprawa ma się w przypadku umywalek owalnych, do których dopasowuje się armaturę o delikatnej linii. Przed wyborem baterii umywalkowych dokładnie przemyślcie projekt łazienki, gdyż umywalka decyduje o bardzo wielu szczegółach.

POLECANE:

Keramag Citterio Umywalka 123590600

Geberit Citterio Umywalka meblowa 500.547.01.1 Duża umywalka meblowa z wybitym jednym otworem pod armaturę, przy wybitym otworze nie ma możliwości montażu ściennej baterii umywalkowej.

Keramag Citterio Umywalka 123655600

Geberit Citterio Umywalka nablatowa 500.543.01.1 Owalna umywalka nablatowa jest stworzona to montażu baterii ściennej. Delikatne linie zaokrąglonej formy wymuszają zastosowanie obłej baterii.   Keramag Citterio Umywalka 123520
Geberit Citterio Umywalka meblowa 500.553.01.1 Duża umywalka z dwoma otworami pod armaturę wymusza zakup dwóch identycznych baterii. Prostokątna forma umywalki została przełamana owalnym wnętrzem, więc z powodzeniem można zastosować zarówno geometryczne, prostokątne baterie jak i te o owalnych kształtach.