Porsche wśród umywalek

Keramag Silk Szafka wisząca 816441Szukasz wyjątkowej ceramiki o niebanalnej formie a równocześnie prostej i klasycznie pięknej? A znasz kolekcję Keramag Silk?
Genialny design seria zawdzięcza Michael’owi Schmidt’owi, którego klientami są takie firmy jak Audi, BMW czy Porsche, więc można powiedzieć, że ceramika  Keramag Silk to takie Porsche wyposażenia łazienki. Lekko kanciasta, a przy tym delikatna forma obejmuje toalety WC, bidety i umywalki Keramag Silk. Jedwabista gładkość tej serii zapobiega przyleganiu brudu, więc jeśli przywiązujecie się do otaczających Was przedmiotów, to przykładowo miska WC Keramag Silk będzie Wam służyła wiecznie albo przynajmniej przez 30 lat, gdyż taki czas obejmuje gwarancja na specjalną powłokę KeraTect, która zapobiega przywieraniu brudu.
Umywalka Keramag Silk, dzięki KeraTect może być przez wiele lat śnieżnobiała i tak czysta, że swoje odbicie zobaczycie nie tylko w lustrze, a cena tej przyjemności jest niewielka, więc warto dorzucić parę groszy.
Szafki podumywalkowe i wiszące szafki boczne nie są już tak spektakularne jak ceramika, lecz warto rzucić na nie okiem. Klasyczne meble w kolorze białym, jasnego lub ciemnego dębu dodadzą ceramice szczyptę elegancji. Jeśli jednak chcesz pławić się w luksusie, wybierz do łazienki lustro Keramag Silk. Podświetlone lustro ozdobi ścianę i domknie wystrój pomieszczenia.
Warto przyjrzeć się co Keramag ma do zaoferowania, gdyż Silk to nie jedyna kolekcja w ich dorobku, a nowoczesna łazienka to ich hasło przewodnie.

POLECANE:

Keramag Silk Miska WC 203650

Keramag Silk Miska WC 203650

 

Keramag Silk Umywalka 121640
Keramag Silk Umywalka 121640

Keramag Silk Lustro 816520

Keramag Silk Lustro 816520

 

 

Keramag silk wystroj