Flaminia Mono to nie tylko baterie łazienkowe

flaminia-one-bateria-umywalkowa-113055-fFirma Flaminia ma w swojej ofercie wiele baterii łazienkowych: umywalkowe, prysznicowe, wannowe i bidetowe, lecz tym razem nie będziemy pisali o ich doskonałych bateriach. Flaminia to również producent ceramiki łazienkowej, a przecież bez umywalki bateria umywalkowa jest nic nie warta!

Na rynku ceramiki do łazienek znajdują się pewnie tysiące umywalek w dowolnym rozmiarze, kształcie, typie montażu, można wybrać umywalki nablatowe, umywalki ścienne, umywalki meblowe i wiele innych typów umywalek. Dlaczego warto wybrać umywalkę Flaminia Mono?

Producenci ceramiki łazienkowej prześcigają się w pomysłach. Możemy znaleźć umywalki z unikalną z nazwy powłoką, umywalki z przelewem, umywalki bez przelewu, umywalki jednootworowe i umywalki wielootworowe, lecz czy tak naprawdę każdy od razu wie czego chce? Pewnie nie, a zbyt duży wybór potrafi przytłoczyć… I oto wśród tych wszystkich kolorów, typów i kształtów, znajdziemy niewielką serię ceramiki Flaminia Mono. Zaokrąglone, idealnie gładkie powierzchnie, brak przelewu, kilka opcji wyboru koloru. Umywalki Flaminia Mono nie mają ostrych narożników, ich linie są delikatne, a ich piękno tkwi w eleganckiej prostocie. Miękka linia umywalek Flaminia Mono doda łazience pierwiastek kobiecości. Pozytywnym zaskoczeniem przy tak, zdawałoby się, ubogiej serii, jest to, że firma Flaminia pomyślała także o misce WC i bidecie z serii Mono, więc można wyposażyć łazienkę w ceramikę z jednej kolekcji. Koniecznie wpiszcie Flaminia Mono na swoją listę „must have”.

POLECANE:

umywalka-flaminia-mono-MN54L

Flaminia Mono Umywalka ścienna, biała MN54L

Umywalki Flaminia w większości są podwieszane, lecz można również znaleźć wśród nich modele nablatowe.

umywalka-flaminia-mono-MN64L
Flaminia Mono Umywalka ścienna, biała MN64L

Niewielkie umywalki z serii Mono nie mają przelewu, mają wybity jeden otwór pod baterię.

umywalka-flaminia-mono-MN74L

Flaminia Mono Umywalka ścienna, biała MN74L

Umywalki Flaminia Mono można również zakupić w kolorach czarnym, szarym, niebieskim i łupkowym. Jeśli jesteście zainteresowani niestandardowymi kolorami, są one sprowadzane na zamówienie, lecz warto być cierpliwym, gdyż efekt „wow!” kolorowej umywalki jest gwarantowany!